Творча вітальня «Відлуння» запрошує на концерт співаної поезії «Сузір’я Метелика». Це творча зустріч з поетесою з Києва Лілією Батюк-Нечипоренко та виконавицею пісень і автором музики із Дніпра Вікторією Славінською.

Жіноча енергетика виконавиць, відкритість, чарівність і розум справлять незабутнє враження й надовго залишать у душах тепло і світло. Вірші та пісні учасниць проекту однаково цікаві і чоловікам, і жінкам. Чоловіки отримують квиток на мандрівку в загадковий світ жіночих почуттів і шанс побачити себе жіночими очима. А жінки – шанс для формулювання своїх підсвідомих бажань і мотивацій.

Лілія Батюк-Нечипоренко – поет, авторка трьох поетичних збірок. Її творчість напрочуд органічно поєднує поезію і психологію. Лілія вміє заримувати слова так, що вони вливаються в саме серце. В її віршах така внутрішня мелодика, що деякі з них вже стали піснями. Все, що пише Лілія – це не просто вірші, це життя, розкладене по поличках поезії.

Вікторія Славінська – виконавець пісень і автор музики. Вона вміє виконати пісню іншого автора так, що  пісня одразу стає рідною і своєю. Віднедавна Вікторія пише музику на вірші улюблених поетів, і це дійсно радісне відкриття для поціновувачів авторської пісні. Пісні Вікторії – це скарб із глибини душі, справжнє диво, яке зможе розділити кожен глядач.

На перетині музики й поезії виникає щось дивовижне – почуття, емоція, настрій, до якого можна доторкнутися серцем і відчути, як поезія, що сплітається з музикою, породжує нову реальність, в котрій хочеться бути, як мить перетворюється у вічність, як метелик летить до зірок і стає сузір’ям. Бо немає нічого неможливого в цю мить і в цій реальності.

Захід відбудеться 15 грудня 2018р. (субота) о 17:00

Вхід вільний

Місто: Дніпровська Центральна міська бібліотека

Адреса: вул. Воскресенська, 23, лекційна зала, 3-й поверх