Творча вітальня «Відлуння» та соціокультурний центр запрошує 26 березня на творчу зустріч з Ігорем Лі (Бахмут) та Тріо «Акварель»(Дніпро).

Трио АкварельУ програмі зустрічи «Ми будем жить долго» прозвучать ліричні та філософські пісні. Веселощів і танців не обіцяємо, сатира і гумор — не цього разу. Просто послухайте тихі і вкрадливі пісні. Зупиніть скажений темп свого життя хоча б на пару годин.

ІГОР ЛІ — виконавець і автор пісень. Дипломант, лауреат та член журі багатьох фестивалів авторської пісні. Пише пісні і виступає з 1986р. «Я — не поет, що не композитор, не співець і аж ніяк не музикант. Все, чого я навчився — це слухати і відчувати. Цим я і хочу поділитися … тим, що почув … тим, що відчуваю».

ТРІО «АКВАРЕЛЬ» — лауреати, гості та члени журі численних фестивалів авторської пісні. В репертуарі тріо пісні визнаних авторів жанру, пісні на вірші відомих поетів. Легкі жарти і міміка-хореографічні композиції розбавляють глибину і серйозність музично-поетичного матеріалу. Склад тріо: Вікторія Славінська, Ольга Бережна, Максим Бережний

Приходьте! Слухайте! Насолоджуйтесь ГАРМОНІЄЮ!

Захід відбудеться 23 березня 2019р. (вівторок) о 18:00
Місто: Дніпровська Центральна міська бібліотека
Адреса: вул. Воскресенська, 23
Соціокультурний центр, 4-й поверх

Вхід вільний