Вікторія Славінська та Лілія Батюк-Нечипоренко

Творча вітальня «Відлуння» запрошує на концерт співаної поезії «Сузір’я Метелика». Це творча зустріч з поетесою з Києва Лілією Батюк-Нечипоренко та виконавицею пісень і автором музики із Дніпра Вікторією Славінською.

Жіноча енергетика виконавиць, відкритість, чарівність і розум справлять незабутнє враження й надовго залишать у душах тепло і світло. Вірші та пісні учасниць проекту однаково цікаві і чоловікам, і жінкам. Чоловіки отримують квиток на мандрівку в загадковий світ жіночих почуттів і шанс побачити себе жіночими очима. А жінки – шанс для формулювання своїх підсвідомих бажань і мотивацій.

Лілія Батюк-Нечипоренко – поет, авторка трьох поетичних збірок. Її творчість напрочуд органічно поєднує поезію і психологію. Лілія вміє заримувати слова так, що вони вливаються в саме серце. В її віршах така внутрішня мелодика, що деякі з них вже стали піснями. Все, що пише Лілія – це не просто вірші, це життя, розкладене по поличках поезії.

Вікторія Славінська – виконавець пісень і автор музики. Вона вміє виконати пісню іншого автора так, що  пісня одразу стає рідною і своєю. Віднедавна Вікторія пише музику на вірші улюблених поетів, і це дійсно радісне відкриття для поціновувачів авторської пісні. Пісні Вікторії – це скарб із глибини душі, справжнє диво, яке зможе розділити кожен глядач.

На перетині музики й поезії виникає щось дивовижне – почуття, емоція, настрій, до якого можна доторкнутися серцем і відчути, як поезія, що сплітається з музикою, породжує нову реальність, в котрій хочеться бути, як мить перетворюється у вічність, як метелик летить до зірок і стає сузір’ям. Бо немає нічого неможливого в цю мить і в цій реальності.

Захід відбудеться 15 грудня 2018р. (субота) о 17:00

Вхід вільний

Місто: Дніпровська Центральна міська бібліотека

Адреса: вул. Воскресенська, 23, лекційна зала, 3-й поверх

Концерт трио «Акварель» 4 декабря 2018г.

Дорогие друзья!

Трио «АКВАРЕЛЬ» приглашает вас и ваших друзей на вечер песенной терапии «Укроемся от холодов». Ждем вас 4 декабря (вторник) 2018г. в 18:30 в арт-клубе «Большая игра» по адресу: ул. Симферопольская, 17

Разыскивается автор песни!

«Мама медуза, папа медуз, ребенок медузенок…» — наша любимая песенка, которую мы с величайшем удовольствием исполняем на каждом детском концерте. Зрители, конечно же, задействованы — у них просто нет выбора :)

Впервые вместе с нами выступает Аля Шуминова. И огромное спасибо Anastasiya Sorokina за видео, у нас очень мало подобных съемок.

Очень хочется показать вам какой кайф мы видим со сцены!

Кстати, подскажите КТО АВТОР этой чудной песенки?

17 февраля 2018г. Трио «АКВАРЕЛЬ» в Днепре

Трио «АКВАРЕЛЬ» приглашает вас  17 февраля 2018г. на веселую Масленицу, которую мы будем встречать в Вальдорфской школе.

Александр Медведенко в передачах о творчестве Булата Окуджавы

Дорогие друзья!
Каждую субботу в 16:00 в эфире радио РЭКИ (Израиль) транслируются передачи, посвященные творчеству Булата Окуджавы. Ведущий этих передач — блистательный рассказчик Александр Дов (Медведенко).

23 декабря 2017г. Трио «АКВАРЕЛЬ» в Одессе

23 декабря (суббота) 2017г. в 17:00 Одесский клуб «Афалина» и квартет «Звуки ветра» приглашают вас и ваших друзей на вечер песенной терапии и представляет лауреатов фестивалей авторской песни Трио «АКВАРЕЛЬ» из Днепра:

Статья о концерте трио АКВАРЕЛЬ в Сумах

МЫ БУДЕМ ЖИТЬ ДОЛГО…

«8 апреля 2017г. в Сумах, в зале Профсоюзов прошел концерт бардов из Днепра – трио «Акварель»

Виктория Славинская и Ольга и Максим Бережные, много лет назад, объединившиеся в трио «Акварель», уже выступали в нашем городе. И тоже в рамках проекта «Антология поэтической песни» нашего театра поэтической песни «La Chanson».

8 и 9 апреля 2017г. Трио «АКВАРЕЛЬ» концерты в Сумах

Дорогие друзья — сумчане и гости города Сумы!
Театр поэтической песни «LA CHANSON» в рамках проекта «Антология поэтической песни» приглашает на концерты лауреатов фестивалей авторской песни Трио «АКВАРЕЛЬ» (Днепр) Ждем вас и ваших друзей 8 и 9 апреля 2017г.

Вы, правда, об этом не слышали, что ли?

Совсем уже скоро начнутся гастроли.

Короче, пишите на корку — в апреле

Вам песни в Сумах пропоют АКВАРЕЛИ!

Как мы провели воскресное утро!

Кто рано ПОЕТ, тому Бог дает!
Ох, и зажгли мы вместе с детишками и родителями воскресным утром на семейном концерте в арт-центре «КВАРТИРА»!

29 января 2019г. — Трио АКВАРЕЛЬ семейный концерт в Днепре

Приглашаем вас на семейный концерт «Детские песни – для взрослых, взрослые песенки – для детей».
Концерт авторской песни для детей от 3 лет, а также Мам и Пап, Дедушек и Бабушек и, конечно же, на тех, кто периодически «впадает» в детство.

Яндекс.Метрика